"Örnek Ve Güvenilir Yaşantısıyla Tüm İnsanlığı Aydınlatmış"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Peygamber Efendimiz, o kutlu günden bu zamana kadar örnek ve güvenilir yaşantısıyla tüm insanlığı aydınlatmış, hakikatin ve doğruluğun sadık bir emanetçisi olmuştur" dedi.

16-04-2016


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı. AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı. 

Karaaslan mesajında şu ifadelere yer verdi:
''Sevgili Peygamber Efendimiz'in, alemlere rahmet olarak gönderilişinin 1445. yıldönümünü kutlamaktayız. Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim, O’nun aracılığıyla indirilmiş; o büyük mesaj, Peygamber Efendimiz'in tebliğiyle insanlığın kurtuluşuna öncülük etmiştir. Peygamber Efendimiz, o kutlu günden bu zamana kadar örnek ve güvenilir yaşantısıyla tüm insanlığı aydınlatmış, hakikatin ve doğruluğun sadık bir emanetçisi olmuştur. 

Bugün  doğumunun sene-i devriyesinde, karanlıkların yeniden aydınlanmasını, kan ve gözyaşının eksik olmadığı dünyamızda, ebedi mesajın da yer alan huzur ve kardeşliğin tüm dünyada egemen olmasını diliyorum. Peygamber Efendimiz'in, hakikati; barış ve kardeşlik mücadelesi ile açtığı bu kutlu yolu rehber edinerek Efendimiz'in emanetine sahip çıkmalı, içinde bulunduğumuz bu dünya halini yeniden düşünmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, sevgili Peygamberimiz'in kutlu doğumunu tebrik ediyorum''

İlginizi çekebilecek diğer haberler