"Suç İşleyen Bir An Evvel Hesabını Verir"

AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, "Umarım gerekli çalışmalar bir an önce yapılır. Meclis'i tıkamadan bu fezlekeleri kaldırarak suç işleyen milletin birliğine beraberliğine kastedenler bir an evvel hesabını verir" dedi.

16-04-2016


AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, Gaziantep'in Oğuzeli ilçesi Doğanpınar Mahallesi'nde yapılan sosyal tesisin açılışında yaptığı konuşmada, dokunulmazlıkların kaldırılmasına ilişkin anayasa değişikliği teklifinde bulunduklarını hatırlattı. 

Gül, "Meclis'te AK Parti olarak öneri verdiğimiz anayasa değişikliğine umarım diğer partiler de destek verir ve hiçbir şekilde gazi Meclis çatısı altında polisimize, askerimize silah çeviren teröristlerin yanındaki hiç kimse yer almaz" dedi. Meclis'e yakışan şekilde anayasa değişikliği yapmak istediklerini belirten Gül, şöyle devam etti:
"Meclis çatısı altında HDP hariç diğer partiler buna destek veriyor. Umarız tribüne yönelik açıklamalar değildir. Meclis'te AK Parti olarak öneri verdiğimiz anayasa değişikliğine umarım diğer partiler de destek verir ve hiçbir şekilde gazi Meclis çatısı altında polisimize, askerimize silah çeviren teröristlerin yanındaki hiç kimse yer almaz. Meclis'e yakışan şekilde anayasa değişikliğini yaparız. Umarım gerekli çalışmalar bir an önce yapılır. Meclis'i tıkamadan bu fezlekeleri kaldırarak suç işleyen milletin birliğine beraberliğine kastedenler bir an evvel hesabını verir. Yargı bağımsızdır. Biz sadece Meclis olarak yargıya izin vermiş olacağız."

Seçim dönemlerindeki vaatlerini yerine getirmeye çalıştıklarını anlatan Gül, 720 bin taşeron işçiyi kamu personeli olarak aldıklarını söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açmış olduğu hizmet yolunu devam ettirdiklerini dile getiren Gül, şunları kaydetti:
"Başbakanımız Ahmet Davutoğlu başkanlığında belediyelerimiz size hizmet etmek için yola devam ediyor. Bizim en büyük aşkımız size hizmet etme aşkıdır. Sizler olmasaydınız bu hizmetler de olmazdı. Biz asıl sizlere çok teşekkür ediyoruz. Hiçbir şekilde ayrıma tabi tutmadan, şu bize yakın, şu bizden değil ayrımı yapmaksızın hizmet ediyoruz. Oğuzeli bizim en büyük gündemimiz. Hem milletvekillerimiz, hem Belediye Başkanımız baraj ve sulama problemlerinden yol çalışmalarına varıncaya kadar çalışıyor. Oğuzeli’ne hizmet etmek bizim için en onurlu şerefli işlerin başında geliyor. Bu konuda da sizlere inşallah mahcup olmayacağız. Milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız sizler için çalışmaya devam ediyor. Torba Kanunu'nu Meclis'ten geçirdik. Gençlere, esnafa, emeklilere ne vaat ettiysek hepsi bu kanunla onaylandı. 78 milyon vatandaş boynunu önüne eğmeyecek."

Etiketler : "Suç - İşleyen - Bir - An - Evvel - Hesabını - Verir" -
İlginizi çekebilecek diğer haberler