"Yunus Çocukları"ndan Müzik Resitali

Almanya, Irak, Fransa gibi farklı ülkelerden Antalya?ya gelen çocukların oluşturduğu 120 kişilik "Yunus Çocuklar Keman Orkestrası" Cumhuriyet Meydanı'nda konser verdi.

08-04-2014


Almanya, Irak, Fransa gibi farklı ülkelerden Antalya’ya gelen çocukların oluşturduğu 120 kişilik "Yunus Çocuklar Keman Orkestrası" Cumhuriyet Meydanı'nda konser verdi.

 

Emniyet Teşkilatı'nın 169. Kuruluş Yıldönümü kutlamalarına katılmak üzere Antalya İl Emniyet Müdürlüğü'nün davetlisi olarak Antalya’ya gelen, Almanya, Irak, Fransa gibi farklı ülkelerden çocukların oluşturduğu 120 kişilik "Yunus Çocuklar Keman Orkestrası" 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde Cumhuriyet Meydanı'nda konser verdi.

 

Geceye üzerlerinde "Yunus Polisi" üniformaları ile katılan "Yunus Çocuklar Keman Orkestrası", ışıklı balonlar ve su gösterisi eşliğinde "23 Nisan, Ronda, Hayat Bayram Olsa, Caddelerde Rüzgar, Senden Başka" gibi bilinen birçok parçayı seslendirdi.

 

"Yunus Çocuklar Keman Orkestrası"nın konseri doksan dakika boyunca devam etti. Konser İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, emniyet mensupları ve aileleri ile birlikte vatandaşlarca da ilgiyle karşılanarak coşkuyla izlendi.

EHA

Etiketler : "Yunus - Çocukları"ndan - Müzik - Resitali -
İlginizi çekebilecek diğer haberler