Büyük Çin Turnesi Başladı

Bugüne kadar Çin?de gerçekleştirdiği turneler kapsamında 50 bin kilometreyi aşan Anadolu Ateşi, büyük Çin turnesine Lanzhou?daki ilk gösterisiyle başladı.

23-12-2013


Bugüne kadar Çin’de gerçekleştirdiği turneler kapsamında 50 bin kilometreyi aşan Anadolu Ateşi, büyük Çin turnesine Lanzhou’daki ilk gösterisiyle başladı.

Temel konsepti medeniyetler buluşması olan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu’nun bir ay sürecek büyük Çin turnesi başladı. Dünyanın en büyük dans topluluğu Anadolu Ateşi, büyüleyen dans şovları ve başarılı performanslarıyla Çin’in Lanzhou kentinde 20 -21 Aralık’ta gerçekleşen iki gösteride Çin’li hayranlarıyla biraraya geldi.

Çin’de ilk defa 2002’de gösteri yaparak büyük beğeni toplayan Anadolu Ateşi bu zamana kadar gerçekleşen turneler kapsamında toplamda 50 bin km yola ulaştı. Anadolu Ateşi Dans Topluluğu 1500 kişilik Gansu Grand Theatre’daki gösteriyle başlayan turne kapsamında bir ay boyunca toplamda 17 gösteri yapacak.

Dünyanın en kalabalık ülkesi olan Çin’de, dünyanın en büyük dans topluluğu olarak gösterilerini gerçekleştiren Anadolu Ateşi Dans Topluluğu 2014 yılına Çinli sanatseverlerle girecek. Anadolu Ateşi 19 Ocak 2014’e kadar devam edecek büyük Çin turnesi kapsamında bu yıl Pekin, Shangay ve ShenZhen gibi 12 farklı şehirde gösterilerine devam edecek.

EHA
 

Etiketler : Büyük - Çin - Turnesi - Başladı -
İlginizi çekebilecek diğer haberler