Finansal Sistemlerde Siber Güvenlik Forumu

Finansal Sistemlerde Uluslarası Siber Güvenlik Forumu, 2-3 Aralık tarihleri arasında İstanbul Aydın Üniversitesi'nde gerçekleştirilecek.

01-12-2017


Finansal Sistemlerde Uluslarası Siber Güvenlik Forumu, 2-3 Aralık tarihleri arasında İstanbul Aydın Üniversitesi'nde gerçekleştirilecek.

İstanbul Aydın Üniversitesi-AFCEA (Armed forces communication and electronics association) ve USGF (Uluslararası Siber Güvenlik Federasyonu) partnerliği ile CYDEF tarafından düzenlenecek olan CYDEF-F2017 Cyber Defensive Forum Finance 2017 organizasyonu, finansal siber güvenlik alanında faaliyet gösteren tüm sektör çalışanlarını bir araya getirecek.

Bankacılık ve finansal sektörlerde faaliyet gösteren yazılım, sigortacılık, bankacılık, fintech ve danışmanlık firmalarını bir araya getirecek olan CYDEF F-2017, 2-3 Aralık tarihlerinde yapılacak.

Foruma, İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Mustafa Aydın, Uluslararası Siber Güvenlik Federasyonu Başkanı Taha Gergerlioğlu ile Prof. Dr. Zafer Utlu konuşmacı olarak katılacak. 

Etiketler : Finansal - Sistemlerde - Siber - Güvenlik - Forumu -
İlginizi çekebilecek diğer haberler